Vedoucí střediska

Skutečně komplexní služby v oblasti personalistiky – to je ARIETE personal. Temporary Workers (dočasné umístění personálu), Recruitment, Executive Search, Try and Hire, Trénink a rozvoj, Diagnostika - nejen takový je záběr specialistů ARIETE z oblasti personalistiky.

Hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozici: vedoucí střediska veřejného osvětlení v České Lípě

Náplň práce:

  • vedení týmu elektrikářů
  • správa veřejného osvětlení
  • příprava, řízení a realizace zakázek
  • práce na PC
  • pravidelná komunikace se zákazníky

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz
  • stravenky
  • možnost zvyšování kvalifikace
  • motivující mzdu

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost dle Vyhl. č. 50/1978 Sb., min. paragraf 7
  • znalost práce na PC,
  • řidičský průkaz sk. B
  • praxe v oblasti veřejného osvětlení výhodou

Volejte na bezplatnou telefonní linku 800 215 220

Firma: ARIETE personal s.r.o.

Kontakt: Call centrum 3

Telefon: 800 215 220

Kód: Česká Lípa

Místo práce: Česká Lípa

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé