Řidič autobusu

Skutečně komplexní služby v oblasti personalistiky – to je ARIETE personal. Temporary Workers (dočasné umístění personálu), Recruitment, Executive Search, Try and Hire, Trénink a rozvoj, Diagnostika - nejen takový je záběr specialistů ARIETE z oblasti personalistiky.

Hledáme řidiče na pravidelných linkách Pro více info volejte bezplatnou linku 800 215 220

Nabízíme:

  • zázemí v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • zaškolení a zákonná školení
  • možnost zvyšování kvalifikace
  • firemní benefity - stravenky, bonusy, prémie
  • nástup možný ihned
  • mzda 30000 až 35000 Kč

Náplň práce:

  • řízení autobusu na pravidelných linkách

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny D
  • platný profesní průkaz
  • platné psychotesty
  • digitální karta výhodou

Firma: ARIETE personal s.r.o.

Kontakt: Eliška Kubátová

Telefon: 70215380

Kód: Compag - řidič autobusu

Místo práce: Česká Lípa

Plat: 30000 - 35000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé