Operáror/ka výroby

Skutečně komplexní služby v oblasti personalistiky – to je ARIETE personal. Temporary Workers (dočasné umístění personálu), Recruitment, Executive Search, Try and Hire, Trénink a rozvoj, Diagnostika - nejen takový je záběr specialistů ARIETE z oblasti personalistiky.

Zajímavá pracovní nabídka pro samoživitelky/tele práce v jednosměnném ranním provozu v automobilovém průmyslu v Klášterci nad Ohří:

Nabízíme:

  • práci na ranní jednosměnný provoz po 8 hodinách
  • nástupní plat 18000,- po zaprac. 18500,- Kč
  • příplatky za rizia
  • variabilní složka 0 - 2850,- Kč
  • náborový příspěvek 6000,- Kč
  • dotovaní jízdné
  • dotované stravné
  • bonusy

Náplň práce :

  • práce na montážních linkách
  • výroba těsnění, airbagy do aut

Požadujeme:

  • praxe v oboru vítána
  • volejte na naši bezplatnou telefonní linku 800 215 220

Firma: ARIETE personal s.r.o.

Kontakt: Call centrum 3

Kód: Klášterec nad Ohří

Místo práce: Klášterec nad Ohří

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé