MONTÁŽNÍ DĚLNÍK

Skutečně komplexní služby v oblasti personalistiky – to je ARIETE personal. Temporary Workers (dočasné umístění personálu), Recruitment, Executive Search, Try and Hire, Trénink a rozvoj, Diagnostika - nejen takový je záběr specialistů ARIETE z oblasti personalistiky.

Chcete stabilní příjem a práci v automobilovém průmyslu? Přijďte mezi nás! HLEDÁME VHODNÉ KANDIDÁTY NA POZICI

Montážní dělník

HLEDÁME MUŽE I ŽENY

pro automobilový průmysl - Ideální pro kandidáty z Chomutovska

Požadujeme :

  •          Minimálně vyučen(a)
  •          Práce na linkách ve 3 směnném provozu
  •          8 hodinová pracovní doba
  •          Pracovitost, spolehlivost
  •          Zkušenost ve výrobní společností výhodou

Nabízíme :

  •          Dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  •          Dotované stravné
  •          Zajímavé platové ohodnocení
  •          Příplatky dle zákoníku práce

náplň práce :

  •           Montáž komponentů pro automobilový průmysl
  •           Práce na výrobních linkách

VYUŽIJTE TÉTO MOŽNOSTI A PŘIPOJTE SE K NAŠEMU KOLEKTIVU !!!

VOLEJTE NAŠI BEZPLATNOU LINKU 800 215 220

Firma: ARIETE personal s.r.o.

Kontakt: Call centrum 2

Telefon: 800 215 220

Kód: Chomutov

Místo práce: Chomutov

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé