Mechanik údržby

Skutečně komplexní služby v oblasti personalistiky – to je ARIETE personal. Temporary Workers (dočasné umístění personálu), Recruitment, Executive Search, Try and Hire, Trénink a rozvoj, Diagnostika - nejen takový je záběr specialistů ARIETE z oblasti personalistiky.

Vždy jste se chtěli podílet na výrobě těch úžasných strojů - letadel, ale nikde jste neměli tu možnost načerpat praxi. To nevadí, s námi to jde i bez praxe.

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání
  • možnost získání praxe v leteckém průmyslu
  • smlouva na HPP
  • odpovídající mzda + nadstandardní příplatky
  • bonus 1 000 Kč/měsíc za docházku
  • dotované stravování ve vlastní jídelně
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu

Náplň práce:

  • servis, údržba a opravy strojů
  • provádění pravidelných kontrol strojů
  • vedení dokumentace

Požadujeme:

  • ochotu pracovat na 3 směnný provoz
  • nutná vyhl. 50 § 6
  • spolehlivost

Firma: ARIETE personal s.r.o.

Kontakt: Eliška Kubátová

Telefon: 70215380

Kód: Latecoere - mechanik údržby

Místo práce: Letňany

Plat: 30000 - 35000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé