Kuchař/ka-Výpomoc do kuchyně

Skutečně komplexní služby v oblasti personalistiky – to je ARIETE personal. Temporary Workers (dočasné umístění personálu), Recruitment, Executive Search, Try and Hire, Trénink a rozvoj, Diagnostika - nejen takový je záběr specialistů ARIETE z oblasti personalistiky.

Pro oblíbenou restauraci Blackders Burgers v Mladé Boleslavi hledáme kuchaře nebo kuchařku na výpomoc do Kuchyně.

Nabízíme:

  • plat 100Kč/hod po zaškolení 120Kč/hod (čistého)
  • směny 2 - 3 dny v týdnu

Náplň práce:

  • výpomoc v kuchyni
  • Zaměření kuchyně : Burgery ,Saláty , Hranolky atd…

Požadujeme:

  • Není nutnost praxe ( zaškolíme ) ,praxe výhodou !

V případě zájmu o tuto pracovní nabídku mě kontaktujte na tel: 731 170 408

Firma: ARIETE personal s.r.o.

Kontakt: Eliška Kubátová

Telefon: 70215380

Kód: Kuchař/ka-Black Burgers

Místo práce: Mladá Boleslav

Typ úvazku: vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 120 - 150 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé