Elektrikář

Skutečně komplexní služby v oblasti personalistiky – to je ARIETE personal. Temporary Workers (dočasné umístění personálu), Recruitment, Executive Search, Try and Hire, Trénink a rozvoj, Diagnostika - nejen takový je záběr specialistů ARIETE z oblasti personalistiky.

Pro našeho významného klienta hledáme správné lidi do týmu elektrikářů

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání
  • svozová doprava z Chomutova a Jirkova
  • smlouva na HPP
  • stravenky 80 Kč/směnu
  • 25 dní dovolené
  • přátelský kolektiv
  • příplatky za noční 10%, víkendy 10% a svátky 100%
  • zručným, šikovným lidem rádi zvýšíme plat

Náplň práce:

  • údržba elektro zařízení

Požadujeme:

  • vyhlášku 50, paragrag 6
  • zkušenosti na pozici elektrikáře

Firma: ARIETE personal s.r.o.

Kontakt: Eliška Kubátová

Telefon: 70215380

Kód: Eaton - elektrikář

Místo práce: Chomutov

Plat: 29000 - 31600 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé