Elektrikář

Skutečně komplexní služby v oblasti personalistiky – to je ARIETE personal. Temporary Workers (dočasné umístění personálu), Recruitment, Executive Search, Try and Hire, Trénink a rozvoj, Diagnostika - nejen takový je záběr specialistů ARIETE z oblasti personalistiky.

Hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozici: Elektrikář (vhodné zejména pro uchazeče z Českolipska a Liberecka).

ELEKTRIKÁŘ

Pracovní náplň

  • Servis veřejného osvětlení
  • Plnění zadaných zakázek
  • Elektrikářské práce

Požadujeme

  • Výuční list elektrikář
  • Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice dle § 14 vyhlášky ČÚBP a ČBÚ č.50/1978 Sb. § 6 pro samostatnou činnost, § 8/1 řízení činnosti prováděné dodavatelským způsobem na e. zařízení do 1000V, tř.A
  • Řidičský průkaz sk. B (skupina C výhodou)
  • Zodpovědnost, pečlivost, schopnost samostatné práce, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

  • mzda 27 000 – 32 000 Kč/ měsíc
  • práce v jednosměnném provozu
  • zaškolení a zákonná školení
  • HPP
  • stravenky

Volejte na bezplatnou telfonní linku 800 215 220

Firma: ARIETE personal s.r.o.

Kontakt: Call centrum 3

Telefon: 800215220

Kód: Česká Lípa

Místo práce: Česká Lípa

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé